| Stitch_Lilo_1994 a întrebat:

Buna ziua am si eu o durere in partea dreapta sus spate cand trag aer in piept sau cand ma intoc de pe o parte pe alta e ca un junghi daca se poate sa-mi dati si mie un raspuns multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi un inceput de pneumonie, sau chiar ai pneumonie. Incearca sa nu mai stai in frig si daca iesi afara iesi cu un fular la gura ca sa nu mai inspiri aer rece. Incearca sa respiri mai mult pe nas. Si neaparat trebuie sa te duci la control la doctor!

| FuriaGogoasei a răspuns:

Pneumonie, mergi la doctor.