| Anonym313 a întrebat:

Am si eu o problema. Eu de cam 3-5 zile sunt racita dar si tusesc. Si de ieri cand tusesc ma inteapa putin urechea (doar cand tusesc), sau uneori cand inghit. Este normal chestia asta? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SakuSakura a răspuns:

Eu cred ca e normal, mi s-a intamplat o data, iti trece in 6-8 zile nu stiu sigur.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este de la otita!

| SakuSakura a răspuns (pentru Violleta2022):

Exact,am avut si eu.mie imi bazaia urechea si credeam ca am o musca in ureche :T, iti va trece, vei avea reactii din astea cand inc o mai ai... Sper sa-i treaca.-.

| CinVasileeee a răspuns:

O intrebare ai mancat inghetata?

| CrystyCRS a răspuns:

Da