| StarSsSsS a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema in urma cu 2 saptamani intr-o seara ma foiam in pat ca nu ma lua somnu si cred ca m-am foit cam vreo ora eh cred ca am facut vreo miscare brusca pentru ca dupa miscarea asta m-am trezit cu o senzatie foarte urata,parca numai imi simt gatul,zici ca nu as mai avea gatu bagat in corp si am dureri in parti la gat si la oasele gatului, si uneori cand ridic capu sus de tot parca imi dispare gatul de tot, mi-am dat si cu fastum gel si m-am si masat, nu stiu ce sa mai fac, e o senzatie foarte urata sad voi ce ziceti? si cam cat timp m-ar tine chestia asta ca sunt 2 saptamani si parca nu a trecut deloc sad va rog frumos ajutati-ma sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Holyman a răspuns:

Cel mai probabil ai miscat o glanda sau o vena s-a intors! Eu am facut cand eram mai mic si ma scalambaiam iar cand s-a intamplat asta am inceput sa tip si gatul ma dorea in orce pozitii l-as fi miscat! 2 minute am stat cu el nemiscat de durere!

| StarSsSsS explică (pentru Holyman):

Pe mine nu prea ma doare, si deja sunt 2 saptamani de cand s-a intamplat si nici o ameliorare, m-am dat si cu fastum gel si masja si tot degeaba, ce sa fac?

| StarSsSsS explică (pentru Holyman):

Si cam cat timp ma m-ai tine ca deja am 2 saptamani m-am dat si cu fastum gel m-am si masat in zadar tot senzatia asta o am si am dureri cand dau capu pe spate...