| doni_1852 a întrebat:

Am si eu o problema straight face. De ceva timp imi apar cosuri pe spate si pe fata. Sunt cosuri pe sub piele si dor foarte rau... In cunostinta de cauza, poate puteti sa ma ajutati cu un sfat : un unguent, remedii naturiste, orice. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

De ce nu mergi la un dermatolog, poate ai nevoie si de antibiotic in afara de tratament local.