| reb18 a întrebat:

Bună ziua ați mai trecut careva am 19 săptămâni și am niște dureri pe sub burta, și simt în zona pelviana niște lovituri așa simt și nu stiu ce ii, durerea aceea de sub burta, am luat nospa un pic ma lasă și iară? Ați mai trecut careva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cand esti insarcinata trebuie sa discuti cu medicul tau, nu cu tot felul de persoane care raspund la misto, dupa cum se poate observa.

Sarcina usoara!

| reb18 explică (pentru dullcat):

Mulțumesc frumos oricum o sa merg la urgențe acum! Ca vad ca acia vb la mișto

| Solann a răspuns (pentru reb18):

Nu-ti raspunde nimeni la misto ci te sfatuiesc de bine.

| reb18 explică (pentru Solann):

Am înțeles mulțumesc oricum merg la medic astăzi la urgențe!

| Sistemulxxl a răspuns:

Inceput de sfarsit?

| Solann a răspuns:

Nu mai lua nospa. Ia drumul medicului!