| alienware a întrebat:

azi dimneata m-am trezit cu o durere in partea dreapta a capului dupa aprox 1 ora ajung la munca si incepe sa am greata si stari de voma, am fost de cateva ori sa vomit, orice luam in gura ma lua starea de voma si trebuia sa vars, aceste simptome le-am mai avut si intercut, ultima oara durerea a tinut in jur de 18 ore, in tot acest timp nu am putut sa mananc si sa beau nimic astfel riscam sa vomit imediat, ce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

O migrena --- citeste despre tipuri, stadii, cauze, riscuri ale migrenelor in link-ul:http://www.sfatulmedicului.ro/......atamen_311

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Poate fi vorba ori de orice, de la o simpla migrena pana la u tumora. Trebuie sa mergi la neurolog, care iti va da trimitere sa iti faci un CT sau RMN cerebral. Acolo se va vedea exact ce ai.

| mgtow a răspuns:

Pana nu ti se fac analize de medic nu se stie, faci o programare.