| Vivilica a întrebat:

Bună ziua! Cine ma poate ajuta cu un răspuns,va rog,de ceva timp parca am o senzație în zona inimii de disconfort asa,câteodată ma înțeapă nu stiu exact unde, simt și în spate, credeți ca ar putea fi de la inima? Mulțumesc pentru eventualele răspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Unica persoana care te poate ajuta este un MEDIC, numai dupa ce te consulta.

Din pacate, aici pe forum nu este niemni care te-ar putea ajuta, fiindca nu avem medici pe forum si nici nu putem ghicii o boala sau problema de sanatate reala. Cu sanatatea omului, nu se joaca nimeni!

Mergi la medic si nu mai pierde timpul intreband inutil pe forumuri!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu cred.

| gigite a răspuns:

Sa nu fie ceva intre coaste, care va trece in 2-3 saptamani.

| AAme23 a răspuns:

Buna, am trecut prin ceva asemanator, cu o stare de panica, in urma unui control am descoperit ca aveam anxietate pe care trebuia s o tratez! Fugi la control, si multa sanatate!