| sorin10101 a întrebat:

Buna ziua de cateva zile simt fruntea amorita si ma incurca la vorbire de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Da.Nu amana.

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Te-as sfatui sa mergi cat mai curand la medic probabil ai meningita. Zilele astea ti-ai turnat apa rece in cap? Daca da eu cred ca e un motiv de ingrijorare si in locul tau as merge cat mai urgent la medic.Nu incerc sa te sperii dar este pentru binele tau.

| C3L1 a răspuns:

Nu te ingrijora cum spune NascutSaFiuTrist...e de la statul prea mult la TV sau la calculator...o sa iti treaca decat daca mai lasi aceste doua hobby-uri. Funda?

| NascutSaFiuTrist a răspuns (pentru C3L1):

Eu zic ca daca te doare capul si ai deficiente de vorbire este un motiv de ingrijorare u ce crezi? Ps: Ce profesie ai? (eu sunt medic)

| C3L1 a răspuns (pentru NascutSaFiuTrist):

Depinde si de cat timp simte asta...mie mi s-a intamplat odata si mi-a trecut dupa cateva zile...la mine nu cred ca afost foarte grav dar tot asa se manifesta