| ChristianMihai11 a întrebat:

De curand tatal meu a fost sa isi faca niste analize,si de acolo a aflat ca are urmatoarele lucruri: peretii colonului sunt umflati,are niste ``ciocuri``pe coloana vertebrala, si un chist, mic,as putea spune, pe ficat.Este vreo una dintre aceste probleme foarte grava? Se pot trata cumva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ca sa isi poata da cineva cu parerea, scrie-ne si diagnosticele reale, in termeni medicali, nu numai termenii astia populari care pot avea multe sensuri si care nu sunt clare nimanui.