| 7160 a întrebat:

Bună ziua. Îmi poate recomanda cineva o clinică privată în București sectorul 3 pentru a face ecografia morfologică fatală? Sunt din Oltenița dar aș dori ca această eco sa o fac in București! Va multumesc pentru eventualele răspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Salut!
In sectorul 3 nu prea sunt clinici private mari cu competentă pe ecografii. Apropo sper ca am înțeles bine ca dorești o Ecografie morfologie fetală. Trebuie sa mergi și undeva unde aparatul este bun. Conteaza pe lângă medic și aparatul pe care acesta lucrează. Recomand chiar dacă nu sunt in sectorul 3 Sanador, Regina Maria. Au aparate bune. Trebuie sa specifici dacă te programezi telefonic si in ce trimestru ești pentru a te informa corect de costuri happy.