| Wind135 a întrebat:

Imi puteti recomanda un medic de familie bun in Ploiesti? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te poti duce la un alt medic de familie daca ai deja unul.Nu ai spus daca ai un medic de familie.

| Wind135 explică (pentru darrio2007):

Da, sunt inscrisa la un medic de familie, dar nu sunt multumita de acesta. Prin urmare, doresc sa merg la altcineva. Daca mi-ati putea recomanda unul, v-as fi recunoscatoare. Multumesc.