| Scurtu_Chitimia_Sever_1969 a întrebat:

M-am operat de ulcer duodenal hemoragic si as vrea sa stiu ce regim trebuie sa tin si ce am voie sa mananc! dau Funda la cele mai bune raspunsuri! multumesc,,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Ești conștient că un medic ar trebui să-ți prescrie regimul nu noi cei de pe TPU!