| Mitel7468 a întrebat:

Bună ziua. Știți cumva care este cel mai bun doctor psihiatru din Romania?
Cel mai apreciat cu cele mai multe recenzii pozitive?
Mulțumesc frumos pentru răspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cei mai buni ar trebui sa se gasesca la cel mai prestigios intitut de psihiatrie de la noi, intuiesc ca cei mai buni ar fi la "Socola" in Iasi, de acolo poti incepe sa faci researchwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Greu de spus, pentru ca fiecare judet are doctorii lui si nu exista o statistica cu cel mai bun dr. din tara.

| StoicAnalysis a răspuns:

Fa tu un research. Cauta cei mai buni psihiatri din fiecare judet si capitala si apoi dintre ei alege unul cu cele mai multe si bune recenzii. Si gata l-ai gasit.

Răspuns utilizator avertizat