| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua tuturor

Ați observat pe penis vreodată o chestie, nu știu cum sa va spun, de exemplu este ca un praf alb, și dacă pun un pic de scuipat pe acel praf se duce, ce înseamnă asta?

Este ceva normal al pieli, și pe cap am la fel, nu am mâncărime sau usturime sau ceva, și penisul pot să-l decalotez bine, asta observ când este în erecție.

Spal penisul în fiecare seara, și mențin igiena intima, sunt speriat, ma tem sa nu am vreo boala.

Am sa dau fundiță celui mai bun răspuns, va rog fara răspunsuri la mișto.

Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu te mai masturba o perioada.

| Anonimboy111 a răspuns:

Ori e smegma, ori asa ai pielea nehidratata, nimic grav