| vlad6 a întrebat:

Buna seara am si eu o problema va rog foarte mult sa ma ajutati cu raspunsuri am sa va povestesc exact cum s-a intamplat si ce ma deranjaza de cateva zile. Am 20 de ani o fata mi-a facut o felatie si m-a deranjat putin cu dintii pe capul penisului, s-a umflat putin iar pe urma am facut sex anal neprotejat. Capul penisului sa inrosit si s-a umflat dar dupa 2 zile a revenit la normal acum de dupa aproximativ 2 saptamani de la acest eveniment sa spun asa am unele probleme in timpul zilei simt mancarimi la penis tot trebuie sa ma scarpin e o senzatie de mancarime iar din penis imi curge o substanta lipicioasa pe timpul zilei dimineata observ ca e putin alba substanta iar pe timpu zilei nu are culoare dar curge incet si mereu ma patez sa zic asa curge incet iar pe langa capul penisului mi se face acea branza ceea ce eu nu am avut niciodata ma spal dar iar reapare ma spal seara, dimineata trebuie sa ma spal iar si spre seara cand ajung de la munca iar am acea branza si parca si penisul meu are unele schimbari parca nu mai am aceea erectie ca si inainte ce ar trebui sa fac va rog frumos sa ma sfatuiti cum sa scap de aceasta substanta care imi curge din penis si de acea branza pentru ca nu mam comfruntat niciodata cu astfel de probleme va rog sa ma ajutati va multumesc mult!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi daca faci sex cu toate curvele, asa pătesti.

| Emilian65 a răspuns:

In urma celor petrecute ai facut o infectie puternica la penis care poate fi tratata numai de un medic specialist. Asa ca mergi de urgenta la un medic specialist care sa-ti prescrie un tratament pentru infectia care ai dobandit-o un urma felatiei si a sexului anal neprotejat.

| vlad6 explică (pentru Emilian65):

Ce medic ar trebui sa contactez?

| mihai69 a răspuns (pentru vlad6):

Dermatolog, evident!

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca este bine sa consulti un medic urolog.

| Oana92 a răspuns:

Mergi la medic. Mai mult ca sigur te-ai ales cu cel putin o boala. Nu se face sex anal fara prezervativ niciodata!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu suna cumva a candidioza?

| Dugalle a răspuns:

Nu iti mai baga p***-n ****. Nu e bine.