| Butterflyaly a întrebat:

Buna
Zynerit pentru tenul uscat este bun?
Nu am cosuri multe dar vreau sa scap definitiv de ele!
Multumesc!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Eu am folosit Zynerit, dar am tenul foarte sensibil si mi s-a exfoliat urat de tot asa ca am incetat sa il folosesc, dar am auzit de la unele prietene de-ale mele care il folosesc ca lor le merge bine cu el.

| Lia09 a răspuns:

Zyneritul usuca foarte tare pielea, nu cred ca ti se potriveste! Incearca altceva. Eu de exemplu folosesc Mibazon (este un produs veterinar, dar il folosesc din ce in ce mai multe persoane) si ma impac excelent cu el, avand in vedere ca si eu am un ten uscat si extrem de dificil!

| bzl a răspuns:

Nu mai folosititi toate medicamentele de cosuri nu scapi doar cand treci de pubertate eu am inceput sa inteleg asta happy