| STEFANXxX a întrebat:

Salut, cum sa scap de cosuri fara zynerit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VLΛD a răspuns:

Eu folosesc betadine si nu am nici 1 cos

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Exista la Plafar un gel antiacneic, produs de firma Hofigal, numit Acneogel.Nu e toxic, este preparat din plante si e foarte eficient. Costa 7 RON.

| doctoressa a răspuns:

Buna! Vezi aici cum poti scapa de acnee http://www.i-medic.ro/blog/pentru-adolescenti-acneea-de- ce-ne-apar-cosuri

| anutza a răspuns:

Depinde foarte mult de ten eu sunt la Oriflame si folosesc gama Pure skin la mine functioneaza

| MrWrestleMania a răspuns:

Betadina nu e buna. Nu te ajuta. Foloseste isotrexin. Este foarte bun. Seara dai cu isotrexin iar pentru dimineata sa te dai foloseste Fucidin unguent.winking Ai sa mai tragi o vreme cu cosurile astea. Dureaza pana trec, dar daca te tii si te dai cu cremele astea s-ar putea sa scapi de ele. Si eu am si ma chinui aproximativ de 3 luni. Da de cand am inceput sa dau cu astea s-a mai potolit. Deci...BAFTA!winking fundita kiss?

| valeriu2 a răspuns:

Eu tot aveam foarte multe cosuri... Dar am inceput sa imi spal fata cu sapun dimineata si seara, si nu ating fata cu miinele deloc. happy
Si in sfarsit am scapat de dinsele!