| Misa09 a întrebat:

Buna,:p deci am facut un gris cu lapte proteic si vreau sa stiu daca e mai "sanatos" decat grisul cu lapte dupa reteta "traditionala", daca ii pot spune asa. Nu e foarte schimbata reteta si nici complicata:
-30g gris fara carbohidrati (aparent exista, puteti cauta si pe google)
-o cupa de proteina (25g) fara aroma
-340ml lapte de migdale alpro
-flavdrops (indulcitor) cu aroma de caramel
dupa calculele mele asta ar fi undeva la 150 calorii pe tot bolul, 2 carbohidrati, 20g proteina si 6g grasimi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.