| pinkroz a întrebat:

Bunaaa. Am o durere abdominala jos în partea dreapta...Ma doare de cateva zile. A inceput cu niste dureri de burta normale de la balonare. Dar acum m-am trezit si o inceput sa ma doara cand ma misc si daca apas ma doare >.< Tot trece si dispare. Credeti ca e ceva trecator? Sa ma duc la doctor? Va rog! Help! Durerea e suportabila momentan.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Allyson196 a răspuns:

Poate fi apendicita...
trebuie sa mergi la un control medical

3 răspunsuri:
| roxkiss a răspuns:

E spendicita. Cel mai probabol. Fugi medic sa nu dea complicatii!

| Cristina304 a răspuns:

Am avut nişte dureri asemănătoare cu ale tale, timp de 2 săptămâni. Am fost la 3 doctori, unul chirurg, cel de familie şi unul pediatru şi mi-au spus că mi se dezvoltă ovarele.

| Muntenaşu_Sebastian_1998 a răspuns:

Iti recomand un medic...