| abc32d a întrebat:

Bunaaaa
Mi-am luat azi balerini si m-au batut raaaau. Vreau sa stiu ce pot sa le fac ca sa se lase, si sa scap de bataturi. Pentru balerini stiam ceva de spirt sau de crema, dar nu stiu in ce consta.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eaglewatch01 a răspuns:

Incearca sa-i freci cu spirt pe locurile care te bat, apoi ii bati un pic cu ceva mai tare, se moaie materialul si nu vei mai avea neplaceri.Se poate face la fel si cu o cirpa muiate in apa.