| Loveisin a întrebat:

Buuna TPU! am o intr cine stie dupa cat timp dupa ce ti a aparut parul pubian iti vn ciclul?

Funda :X :X :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Poate sa fie oricand, dupa 1 an, 2 sau chiar 3, depinde de organism!

5 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Nu are nici o legatura parul pubian cu venirea ciclului, pentru ca sunt 2 lucruri diferite singurul lor punct comun este ca apar in aceiasi zona happy

| karlikuicsddd a răspuns:

Pai depinde de fiecare persoana... Mie spre exemplu mi-a aparut cu un an inainte.

| Quiss a răspuns:

Habar n-am... Si ma indoiesc ca e vreo perioada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o perioada exacta, mie mi-a venit cam intr-un an.

| sKuMpy52 a răspuns:

Sall! din cate stiu eu am impresia ca in 2ani. mi-a spus-o mama.