| Anna04 a întrebat:

Ca exercitii as putea sa fac ca sa scap d "burtica" si sa imi suptiez picioarele (de la genunchi in sus)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Pai jogging sau orice alt exercitiu de tip cardiovascular. Mai usor cu painea si cipsurile!

| Wanderer a răspuns:

Ai putea incerca o dieta sanatoasa, doar ca o sa dureze mai mult. Dar e mai bine asa decat sa incepi cu o dieta severa deodata si sa existe riscul sa te imbolnavesti. Deci, dupa mine, in primul rand ar trebui sa elimini painea, la fel si dulciurile. Pe urma incearca sa reduci din lactate. Mai putina branza, lapte etc.
Sa nu mai vorbim de cartofi, in orice fel ar putea fi preparati (prajiti, piure etc.). Asta pana slabesti, pe urma poti sa mai adaugi din alimente, dar ca sa nu pui la loc incearca totusi sa te mentii, sa nu vii din nou direct cu fast food, cartofi, dulciuri. Incearca fructele ca inlocuitor pentru dulce. Si bineintels SPORT, cel mai sfant remediu de pe lume.winking Hai ca poti happy

| noob a răspuns:

Sa lasi furculita jos si sa fugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru suptiat recomand centura. Nu de castitate, bre.

| Anna04 explică:

Nu manank nesanatos(mai ales cipsuri) si fac 7 exercitii diferite (d 40 d ori fiecare). deci?

| fdd_7221 a răspuns:

Nu mai manca dupa 6 scoate painea din meniu si fa niste alergari