| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa imi faca dentistul 4 carii la dinti (minore de tot se vad doar in spatele dintelui) cam cat ar costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

În mod normal, o carie costă 40 de lei. Depinde de fiecare cabinet. În general 40 de lei pe carie.

2 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Si in Tg. Mures este tot 40 de lei o carie minora, fara anestezie.Ce coincidenta:si eu tot 4 carii minore am avut.

| wolfy911 a răspuns:

La dentistul meu de o carie mi-a luat 40lei...asta fiind in arges