| Crs a întrebat:

Cam acum jumatate de ora m-am certat cu prietenul meu si simt ca imi plesneste capul! Ma doare tot capul simt ca cineva ma strange si simt ca fata imi ia foc! am incercat sa imi distrag atentia cu alte lucruri dar tot ma doare, mai ales in spate la ceafa! De ce ma doare asa tare? Ce pastila sa iau sa imi treaca ca nu mai suport!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Calm, calm... prosop ud la ceafa, autocontrol puternic, gandire pozitiva! Noaptea este un sfetnic bun! Acum asculta un Vivaldi!

| thealchemist a răspuns:

Trebuie sa te relaxezi. nu ai nevoie de pastile, nu vor merge oricum. cearta e problema, durerea de cap e numai un simptom. fa ceva care-ti place. ai vreun hobby? acum e momentul potrivit sa te destinzi cu ce-ti place mai mult, doar sa nu te mai gindesti la cearta. dupa cite stiu, dulciurile functioneaza f bine, deci un tort de ciocolata ar trebui sa-ti ia durerea de cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita, relaxeaza`te si i-a o pastila de dureri.gen ketonal 1000. este cea mai buna si puternica pastila pentru orice durere!

| xxemoelfyxx a răspuns:

Poate prietenul tau e o fantoma...sau ceva de genul laughing