| ruxx95 a întrebat:

Cam cat ar costa o interventie chirurgicala pentru indreptarea dintitlor si cum se numeste in termeni medicali?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 33stefy21 a răspuns:

Te referi la aparatul dentar?
daca da sa stii ca depind preturile
de exemplu eu sunt din Buzau si am aparat dentar de vreo 3 luni cred si am dat pentru aparat dentar mobil (adica care se poate scoate) 1600 lei(6 milioane) depinde de ce problema ai

| ruxx95 explică (pentru 33stefy21):

Nu aparat dentar, am auzit ca dintii se pot indrepta si prin metode chirurgicale

| 33stefy21 a răspuns (pentru ruxx95):

Aa nu stiam. dar sunt sigura ca e mult mai dureros!