| Jerry100 a întrebat:

Cam in ce consta acupunctura?thinking si cate sedinte se fac si cat costa una?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Se baga niste ace subtire in diferite parti ale corpului si se tin acolo cateva minute. Nu prea doare. O sedinta in Oradea costa 30 de ron, depinde de oras si de cabinet. Numarul de sedinte variaza in functie de afectiune, 10 -15.

1 răspuns: