| fashionaddict a întrebat:

Masajul anti-celulitic ajuta? daca da... dupa cate sedinte si cam cat costa?
Multumesc:*

2 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Pai momentan eu ma ocup cu asa ceva, pe sedinta iau 20 lei, urmez curs de csmetica si machiaj.
Celulita trece cam peste 5 sedinte, sa stii asta ar veni 100 lei, dar urmari excelente
crede-ma ca masajul anticelulitic la un salon costa de 3 ori mai mult
uite ia id meu sa vb
alepara18 daca cumva vrei
eu sunt din sibiu
pot veni la domiciliul tau daca doresti

| jannyss a răspuns:

Costurile variaza in functie de cabinet.
Actiunea poate sa dureze chiar si pana la 90 de zile, dar si acest lucru consta in gravitatea cazului; adica in ce stadiu celulitic te afli.
Cu stima Jannys's.