| anonim_4396 a întrebat:

Cand o sa-mi treaca cosurile?
Pare o intrebare stupida, dar eu le am din cls. a2-a si am luat:Zineryt, Clearskin, Spirt, acum iau Mibazon...
E adevarat ca nu sunt asa de,, rosii", dar cand o sa-mi treaca?
Daca ma ung cu creme, nu-i asa ca n-o sa-mi ramana gauri pe fata, nas si frunte, nu?
Pe spate mi-au trecut repede si fara sa le ung, dar pe fata...
cryingcryingcryingcryingcrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

Sincer, iti indic sa consulti un medic, sa iti faci niste analize, pentru ca s-ar putea sa nu treaca fara un tratament adevarat, ce ai folosit pana acum e doar frectie la picior de lemn. Am o prietena care are 32 de ani si tot astepta si ea pana s-a hotarat sa mearga la medic, a facut niste analize si i-a prescris ceva vaccin, il ia deja de vreo 2 ani si abia mai are cosuri. Du-te la un dermatolog bun, trebuie sa afli cauza cosurilor si abia apoi incepi sa tratezi.

2 răspunsuri:
| ELena_1470 a răspuns:

Foloseste Pure Nature de la oriflame.:*:*. este foarte buna si mie mi-au trecut.

| Cataalyna a răspuns:

Mie mi-a trecut cu o alifie numita cutaden happypoti sa o incerci daca vrei