| Adela50 a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile rosii de pe spate? Am auzit ceva cu lamaie.Sau orice, dar mai natural, fara creme.

Răspuns Câştigător
| taniushka a răspuns:

Te dai o seara cu suc de lamaie pe spate si o seara cu mar pe spate si tot asa faci procedura in fiecare seara timp de o saptamian cel putin
poti sa farimi kiteva aspirine si sa le amesteci cu miere pina se face o masa omogena...si cu aceasta''crema'' te dai pe spate si stai mai mult pe burta pina intra in piele binishor...

4 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Eu dau cu spirt si e bunhappy

| TheLastDancer15 a răspuns:

Aha... sa spun asa: 'te freci cu zeama de lamaie pe spate!' o sa usture putin dar reusesti tu cumva daca vrei sa scapi de ele :X:*:X

| KaTtY a răspuns:

Zeama de lamaie este buna dar o sa te usture putin

| shainitainii a răspuns:

Cu zeama de lamaie si cu zahar.
Ma bucur ca ti'am fost de ajutor, pa - pa!