| AnonimMareMareMare a întrebat:

Cand penisul e in erectie, se duce spre partea stanga. Daca il dau pe spate de exemplu si ii dau drumu, se duce spre stanga. Daca il pun pe partea dreapta si ii dau drumu, la fel, vine inapoi spre stanga. Nu sta drept, trage pe stanga sa zic asa si forma lui e inclinata spre stanga putin. Mentionez ca de obicei pe partea stanga il tin in pantaloni, dar ma gandesc sa nu fie ceva boala. Nu am dureri la erectii, nu am nici un fel de simptome. E normal sa aiba o parte "preferata" laughing?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-i place ce vede in față si se uita spre stanga.
Stai linistit, n-ai nici pe drk!

| aumih16 a răspuns:

O fi excitat! altceva ce poate fi!

| ANONIM231231 a răspuns:

Nu,ai caseta de directie stricata poti sa il arunci (glm) du te la doctor laughing)