| GEORGEL2012 a întrebat:

Capatul pentru periuta de dinti electrica trebuie sa fie identic cu periuta nu? adica daca am oral b nu pot sa pun capat de la alta marca nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal că pui capacul ei, nu altul.
La mașină pui o roată de la alt tip de mașină?
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| PeFuga a răspuns:

Poti pune doar de la Oral B, insa ai avantajul ca toate caputile Oral B disponibile pe piata sunt compatibile cu orice corp de periuta de la aceeasi firma, deci nu e musai sa cumperi exact acelasi model de cap pe care l-ai avut prima data!

| e1xtz a răspuns:

Cam da..si chiar daca este oral b, nu toate sunt la fel chiar daca este aceeasi marca..trebuie sa iei exact modelul tau

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Nu.Trebuie sa fie acelasi.