| Rombix a întrebat:

Sunteti multumiti de periuta voastra de dinti electrica? Cat de bine curata o periuta electrica? Ce marca aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

Ți-aș spune dacă aș avea una

| NLS a răspuns:

Am un Oral-B, n-am prea folosit-o decât în weekend uri. În timpul săptămânii îmi e mai la îndemână periuța manuala. Dar da, odată ce te obișnuiești, curata mai bine.

| cezar003 a răspuns:

Nu sunt de treaba, la fel ca aparatele de barbierit cu vibrator, nu ajuta cu nimic decat sa dai banii pe o prostie in plus apoi pe baterii.Medicii stomatologi sanatosi la cap nu recomanda asemenea kitsch-uri

| cezar003 a răspuns:

Daca totusi te-ai decis sa arunci banii pe ceva, ia-ti macar Oral-B dupa ce vei descoperi ca te speli mai repede si mai eficient cu o perie manuala, vei renunta la cea electrica ori de care marca ar fi

| liliana77any a răspuns:

Periuta electrica favorizeaza aparitia cariilor.

| Vanishgold a răspuns:

Pare-se că nu te-am convins laughing e o periuță de dinți, ce vrei de la ea? Nu se transformă în rachetă laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Vanishgold a răspuns (pentru Rombix):

Nu există una să te spele in locul tău laughing tot trebuie să o miști, dar nu mai depui efortul de dinainte si dinții se curăță mult mai bine, ai sa vezi că o să simți diferența. Noapte bună!

| cristi202 a răspuns (pentru Vanishgold):

Poate ca asta vrea el, una automata care sa faca toata treaba in locul lui. happy

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns (pentru Rombix):

Nu ar fi fain sa nu mai trebuiasca nici macar in gura sa o tii, ea chiar sa faca totul? happy