| adryana2000 a întrebat:

Care a fost muscat de capusa pana acum? Ce reactii ati avut? Eu nu am fost muscata, dar imi este frica! Puteti sa imi spuneti daca v-a durut sau ceva de genul? Peste cat timp ati vazut ca sunteti muscat / muscata de capusa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EANB a răspuns:

Eu am stat mult in iarba in pantaloni scurti prin parc pe la scoala... si sper sa nu ma fi muscat dar trebuie sa te gandesti ca nu tea muscat ca daca zici "vai...cred ca m-a muscat" poate sa fie asa. un mare actor muscat de capusa a paralizat deci presupun ca paralizezi