| Isabelamaria21 a întrebat:

Care dintre voi aveti sau ati avut parul gras cum ati scapat sa nu il mai aveti asa?

Eu inainte faceam o data la 3 zile baie pe cap(doar la cap ma refer)Dar am inceput sa ma spal in fiecare zi in cap cand faceam 1 data la 3 zile baie pe cap nu il aveam gras dar cand am inceput sa fac baie pe cap in fiecare zi mi s-a ingrasat parul ce sa ii fac ca sa imi revina la normal? nu il suport cand nu e spalat in fiecare zi ca se incurca char si cand este prins se face cleios si nu am pic de matreata eu folosesc heads shouldres pentru ca nu fac matreata de la el masca de par nu folosesc credeti ca ar trebui sa o folosesc? Si ce sampon sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| regina a răspuns:

Eu tot cu heads shouldres ma spal si tot asa se ingrasa repede. Oricum acum e mai bine il spal la 3 zile cum ai spus ulaughingMi-a spus o asistenta sa il suport asa la inceput sadsa clarific 2 zile in care sa il spal pe saptamana cum ar fi miercuri si duminica si cu timpul nu o sa mai fie gras cam dupa 2 saptamanisadla mine a functionat incearcahappy:*

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Renunta la heads shouldres si foloseste samponul si balsamul elseve.

| regina a răspuns:

Multumesc pentru fundita:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul e sa nu te usuci cu uscatoru; de par, mai bine il lasi sa se usuce natural.