| RMG a întrebat:

Care este cel mai bun endocrinolog din Timisoara, dar cel mai bun endocrinolog din tara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OanaMada a răspuns:

Te intereseaza sa dai de un Prof Dr nu doar medic endocrinolog? Fie suni la Spitalul Judetean si intrebi cine este Prof Dr Endocrinolog si eventual ceri si date despre cabientul particular. Daca nu eu ti-o recomand pe Dr. Dana Stoian (Bucuras) si o gasesti pe Str. Patriarh Miron Cristea Nr. 9
(fosta Asanesti), Timisoara. sper ca te-am ajutat. funda?:*

| RMG explică (pentru OanaMada):

Ai si un nr. De tel?

6 răspunsuri:
| OanaMada a răspuns:

Te intereseaza sa dai de un Prof Dr nu doar medic endocrinolog? Fie suni la Spitalul Judetean si intrebi cine este Prof Dr Endocrinolog si eventual ceri si date despre cabientul particular. Eu ti-o recomand pe Dr. Dana Stoian (Bucuras). o gasesti pe Str. Patriarh Miron Cristea Nr. 9
(fosta Asanesti) Timisoara. sper ca ti-am fost de ajutor. funda?:*

| OanaMada a răspuns:

Fix: 0256-201890
mobil: 0731-024892

| CerebralVortex a răspuns:

Cel mai bun doctor endocrinolog din Timisoara?

| Constantin_Danciu_Marius_1984 a răspuns:

Depinde, in Timisoara nu stiu, in Cluj viziteaza http://www.endo-nutritie.ro