| cookie09 a întrebat:

Care este cel mai tare drog care se vinde in farmacii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Blazer a răspuns:

Valium dar iti trebuie reteta, de asemenea sunt o gramada de alte pastile dar iti trebuie reteta de la medic...macar astea sunt legale cu reteta.

| Lightmeup a răspuns:

Tusine forte
iei 6-8 pastile si "esti in al 9-lea cer"

| number403 a răspuns:

Acidul acetilsalicilic. iti sugerez sa mai fi cu o persoana. sa nu il iei singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc intrebi vrei sa devii o drogata?

| LexxisMtf a răspuns:

Ar mai fi si algocalminul, dar e cu reteta si din cate am inteles si un praf Tantum Rosa e destul de tare. Da ar fi bine sa ai pe cineva treaz langa tine, cel putin la algocalmin, vezi pereti cum curg.

| desenator a răspuns:

Cel mai tare drog e prezervativul