| VanillaBl a întrebat:

Exista drog mai tare ca sex-u?

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Foarte.imposibil de greu
*si nu exista drog mai tare decat sexul!; x*

21 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Lipsa lui!

| Dav7id a răspuns:

Daca era am fi sarit,noi, baietii, pentru o supradoza(in cazu asta mai multe fete).

| VanillaBl explică (pentru Dav7id):

Sau mai multi baieti!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

"nu exista drog mai tare decat sexul.am incercat si ecstazy si lsd si restuuul" laughing *vad in ochii lui cum se gandeste intens la o poruncaa*rolling on the floor

| IMC90 a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

In primul rand ca se zice LSD, lcd e ecranu tau de la monitor, sunt curios cum l-ai incercat raised eyebrows In al II-lea rand, sexul nu este un drog, orgasmul este oarecum o descarcare a neurotransmitatorilor, asemanatoare cu efectul stimulentelor (cum ar fi MDMA sau cocaina), insa euforia dureaza mult mai putin ca la aceastawinking

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru IMC90):

Eu cred ca ea se referea la melodia guess who-sexwinking nu la partea stiintifica a sexuluihappy

| VanillaBl explică (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Ce vrei lampa e greu sa iti dai seama de asa cevalaughing))

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru VanillaBl):

Foarte.imposibil de greu
*si nu exista drog mai tare decat sexul!; x*

| VacutzaRoscata a răspuns:

Se vede ca esti blonda...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu te mai poti lasa de el?-_-

| oasis a răspuns:

Crystal meth

| MosquitoFrau a răspuns (pentru oasis):

Hehe da! Doar ca de la el faci sex de 8 ori pe noapte happy In cazul meu...

| FarrellBull a răspuns:

Daca pentru tine sex-ul este un drog, depinde cum il consideri
probabil pentru altii este doar o placere
pentru altii un drog si il folosesc zi de zi

| VanillaBl explică (pentru FarrellBull):

Tu il "folosesti"? laughing

| FarrellBull a răspuns (pentru VanillaBl):

Cateodata...

| VanillaBl explică (pentru FarrellBull):

Trist...

| FarrellBull a răspuns (pentru VanillaBl):

De ce crezi ca e trist?

| VanillaBl explică (pentru FarrellBull):

Pt ca sex-ul, dupa parerea mea e un act de iubire. Nu ceva pe care il folosesti happy

| FarrellBull a răspuns (pentru VanillaBl):

Din intrebarea ta reiese ca sexul este un drog
deci nu pot avea un act de iubire cu un drog
de folosit da
dar fiind vorba de sex ca act de iubire, atunci nu se mai foloseste
tongue

| VanillaBl explică (pentru FarrellBull):

Este si ca un drog, date fiind trairile experimentate prin acesta, nu neaparat prin faptul ca devii dependent. Nu toate Drogurile Dau Dependenta!

| FarrellBull a răspuns (pentru VanillaBl):

M-ai facut sa vad stelute laughing
nu, nu toate drogurile dau dependenta

| Barnau a răspuns:

Nu vreau sa te *** esti sexi vrie sa facem amandoi?:X:X:X: ma numesc Mercedesu