| Delycious..And...Funky a întrebat:

Care este dorinta voastra?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acum am o singură dorință, să-mi trăiască mămica cât mai mult care este foarte bolnavă.
Îmi vine să urlu de focul ei, plâng în fiecare zi.
Pa, pa.

30 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sa fiu sanatos si implinit.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sa am o familie mare, cu 3-4 copii, o nevasta frumoasa...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ca eu si toti la care tin sa fim sanatosi si fericiti mereulove struckbig grin
@Legiuitoarea-Imi pare rau pentru mama ta sadSa ii dea Dumnezeu multa sanatate!love struck

| Leea1234 a răspuns:

Sa am casuta mea!

| Barajag a răspuns:

Dorinta mea? sa dorm cat mai mult, dar nu am candhee hee

| mary_4765 a răspuns:

Nu ti-o spun
secret
tongue

| M4RK a răspuns:

Sa primesc de ziua mea un atv love strucklove struck

| crizantema a răspuns:

Hmm...sa iau bacu' cu cel putin 8 si sa am un bebe.

| Mitss a răspuns:

SoftCristi ...nevasta frumthinking nu sti ca frum e trecatoaretongue... Legiuitoarea multa sanatate mamei tale:* >big grin

| Mitss a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea este sa iubesc un baiat din tot sufletul si sa imi fie impartasit sentimentul, sa am alaturi familia si prieteni si sa fim toti sanatosi.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Sa fiu cel mai destept om de pe planeta.

| Brigitta a răspuns:

Pai am mai multe big grin
Sa vina mama odata acasa (lucreaza in strainatate) sad
Sa termin odata facultatea si sa-mi gasesc un job decent sad
Sa se faca bine bunica mea pentru ca e bolnava sad
Sa treaca odata criza asta, urasc sa vad atatia oameni tristi ca nu au siguranta zilei de maine sad

| Victoria a răspuns:

Sa fiu fericita. Iar fericirea mea consta in mentinerea sanatatii si in intarirea legaturilor cu persoanele dragi.

| xtina a răspuns:

Dorintele mele sunt: fara scoala! sa fiu Paris Hilton....si sa am banii lui MJ....si pe iubit pe Brad Pitthee heebatting eyelashes

| Amelia87 a răspuns:

Sa fiu sanatoasa eu si apropiatii mei, sa am un copil sanatos si o familie fericita. Cam atit.

| Chocolate a răspuns:

Ce imi doresc mult in momentul asta este dorinta Legiuitoarei, aproape m-a apucat plansul cand am citit raspunsul eisad. Pace si fericire la toti si sanatate mai ales! God Bless You!

| Cryssy a răspuns:

Mi-as dori sa fiu intotdeuna alaturi de iubitul meu. Pentru ca iubirea este cel mai important lucru in viata. Fara iubire nu exista nimic. Fericirea inseamna iubire. Numai bine!

| iri a răspuns:

Sa vina Cupa la Brasov!
(Cupa Romaniei, pentru necunoscatori)

| M.madallina a răspuns:

Legiuitoarea, imi pare foarte rau pentru durerea ta.eu sper din toata inima ca mama ta sa se faca bine si sa se mentina asa, iti urez numai sanatate si un strop de noroc

| Mamamare a răspuns:

Legiuitoarea...chiar imi pare rau pentru tine! Sincer...Asta este viata, nu avem ce face trebuie sa trecem peste toate.lasa tu ca o sa vezi ca totul o sa fie bine...Si apropo dorintele mele sunt multe. ceea mai importanta sau cele mai importante sa spun sunt:1)Sanatate. 2)Fericire alaturi de familia mea!:*

| amaadina a răspuns:

Pai... sa vad ca boschetarii au macar un loc unde sa doarma, mai ales ca vine iarna big grin si sa ajung politzista big grin. In rest... nimic mai multhee hee. dorinta ta care e?

| Klara a răspuns:

Sa-mi treaca javra asta de gripa straight face

| trifsandu a răspuns:

Dorinta mea este .....sa nu mai fie atita ura in lumea asta. Si bineinteles o dorinta personala a mea e aceea ca imi doresc sa am o familie fericita.

| ooooooops a răspuns:

Eu am multe dorinte da cea mai mare e sa fie totul ok in viata mea si sa am citi mai multi prieteni care ma vor stima si cu care eu ma voi impaca foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoarea : imi pare rau pentru mama ta, ii doresc insanatosire grabnicahappy

Dorinta,thinking hmm...sa fiu de gheata si sa nu mai pun nimic la suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea mea dorinta este ca cei care detesta ipocrizia sa poata deschide totodata si ochii sa vada de unde vine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca toata lumea sa fie sanatoasa, si fericita! Asta e cel mai important.

@Legiuitoarea, insanatosire grabnica mamei tale.

| Delycious..And...Funky explică:

big grinhe-he-hebig grin

| Delycious..And...Funky explică:

Of...saraca ii doresc multa sanatate mamei tale :*
Legiuitoarea