| M4RK a întrebat:

Care este ce mai mare dorinta a voastra?happy

Răspuns Câştigător
| clawss a răspuns:

Sa iau Bacul cu cle putin9, 80 si admiterea la facultatea de medicina cu10!

23 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Sa se darame liceu`

| SweetCandy a răspuns:

Acum sa nu mai doara capulbig grin
si pe viitor sa devin psihologbig grin

| M4RK explică:

A mea este "un atv Yamaha Quad 660 Raptor"

| Elly4all a răspuns:

Ca prostia sa nu mai fie in floare.
Acum cea mai mare dorinta a mea este sa devin veterinar si sa ajut animalele construind multe adaposturi.Si sa se opreasca Abuzurile si chinurile la care animalele sunt supuse!

| Gabry a răspuns:

Sa nu mai existe droguri...

| Cryssy a răspuns:

Sa fiu fericita.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Poi sa devin actritaalove struck

A ta?

xoxo
papaaaa

| sTeFaN. a răspuns:

Sa fiu sanatos, ca daca sunt sanatos pot face de toate.

Răspuns utilizator avertizat
| conflict a răspuns:

laughing Intotdeauna o intrebare ca asta nu poate scoate in evidenta decat raspunsuri care dau dovada de egoism (nu generalizati ).
Nu stiu, in fiecare zi apare cate o noua dorinta, cea mai mare cred ca tine de partea sentimentala :X

| madagascar a răspuns:

Sa fie lumea buna sa nu mai existe nimic rau

| ciumpalaku a răspuns:

Sa pot schimba in bine viata oamenilor

| Lale_2033 a răspuns:

Sa ma realizez profesional in general, si momentan sa treaca iubita mea bunica cu bine peste operatia de peste 2 saptamana.

| lenyia a răspuns:

Cea mai mare dorinta:sa mi se implineasca toate(n.r.-dorintele)hee hee

| b3bita a răspuns:

Sa devin cantareata laughing. da am vise de copil

| bruneta_9895 a răspuns:

Sa devin vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa raman sanatoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se-ncalzeasca mai repede mincarea aia ca lesin de foame laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma marit. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, n-am dat un raspuns de miss.Scuze! Pacea mondiala.
Sensei somalezul, de la baza piramidei lui Maslow nu mai urci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furni, noroc cu prietenii happy Pai am papat citiva covrigi toata ziulica, daca ai fi vazut cum au tras la servici de mine in toate partile laughing o nebunie, parca sint singur acolo, parca m-au asteptat sa ma angajez eu, parca le-au krapat acum tuturor calculatoarele. Frateeee, sint si in concediu, culmea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acum pe moment, să am pe mama și pe tata sănătoși, nu-mi doresc altceva de la viață acum!
Pa, pa.