| kristyna_9126 a întrebat:

Care ii cea mai usoara metoda sa te omori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Intreaba mortii, nu pe noi!

| PopescuAdina a răspuns:

Sa devii un las.

| DenisaAbdn a răspuns:

"Hai sa ma bag in seama si sa ma scap pe mine. Dar nu oricum, ci contra vantului."Ce e de ras la intrebarea asta? Inteleg ca n-ai ce face, dar pe site-ul asta intra multi copii, unii chiar debusolati si cu ganduri depresive. Stii ce demonstreaza unul care se intereseaza de metode de sinucidere? Ca este prea prost ca sa fie in stare sa faca ceva sa-i fie bine. Si acum, valea la oglinda, cartea e prea grea pentru tine.

| NoKidding a răspuns:

Iesi ziua in strada si striga: Traiasca Basescu! Restu'...se rezolva happy

| TheSkyNow a răspuns:

Impuscare in cap, droguri puternice, cianura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 5000 euro mii dai mie ------------restul se rezolva

| angel4v3ryour a răspuns:

coolmulte sunt la fel cum sunt si multi in gradina lui D-zeu!

| BaronVonBavaria a răspuns:

Buna Cristina
Cea mai buna metoda ii sa te impusti in cap sau cu cianurawinking

| Wolfsz a răspuns:

Bei pana nu mai poti. In varianta simpla, o sa cazi lat in vreun sunt. Pentru dinamism, poti sa te urci la volan.

| NonimOo a răspuns:

Sa maninci otrava.sau sa bei clor :d succes laughing