| tiristu a întrebat:

Care sunt cele mai tari tigari ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cele electronice big grin thumbs up

P. S. pentru cei care inca n-au auzit de ele si vor crede ca glumesc, sa stiti, ca ele chiar exista!winking Pe google aflati mai multe... day dreaming

| Derye a răspuns:

Tigarile cu care te obisnuiesti.

| Brotacelu a răspuns:

Cele electronice, sunt tari si iti reduc costurile la jumatate! [din media lunara, asta daca fumezi cel putin un pachet pe zi]
Sunt de 4 sau 7 ori mai tari decat oricare tigare [kent, malboro, dunhil sau ce mai stii]

PS: Daca te tin plamani fumeaza un trabuc laughing)

| Roby67 a răspuns:

Alea din piatra, sunt foarte tari.

| ?????? a răspuns:

@d4nny cred ca vorbesti despre jarum de cirese.cat despre intrebarea ta.thinking kent 8, dunhill, marlboro rosu, pall mall

| KLU a răspuns:

Vanilla tip cigarillos
http://www.tobaccoshop.ro/pics/large/378_293_Handelsgold_Vanilla_Tip_20.jpg

daca fumezi una singur, iti faci plamanii praf 2 zile...

| ~~Ingerasul Riri:D~~ a răspuns:

Cele electrice.lasate de fumat nu e bine pentru sanatatea ta

| greenish a răspuns:

Dunhill negru si malboro rosu

| d4nny a răspuns:

Mie mi se pare din cate am incercat ca ar fi Davidoff...si am mai incercat inca unele dar nu stiu daca se numesc asa[Black jack]nu stiu ceva de genu[tigarea era neagra si avea mai multe arome, eu am incercat de cirese]si a fost un "deliciu"

| daiana_9426 a răspuns:

Dunhil negru

| anca2260 a răspuns:

Sobranie negru

| Eucumine0910 a răspuns:

Cele mai tari țigări care le-am găsit la noi au fost in carrefour la un magazin doar cu produse din tutun si se numesc djarof...am înțeles ca sunt arăbești sunt la pachet de 20 țigarete cate 10 separat si daca ești fumător de țigări ușoare pot spune ca îți ajung număr de an...eu care fumez Pall mall negru am fumat din pachetul ala o săptămână...nu cred ca exista un om care sa poată fuma o țigară de aia o data...