| SecretKiss a întrebat:

Care sunt efectele pozitive si cele negative (daca are), ale cerealelor Nestle Fitness 14 zile. Tin sa mentionez ca vreau sa slabesc in jur de 10 kilograme. Cum ar trebui sa procedez cu aceste cereale si cat timp trebuie sa tin aceasta "dieta" ca sa slabesc 10 kilograme? happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| pufosheniaaa a răspuns:

Vreau sa incerc si eu azi mi-am luat
eu am auzit de la cineva ca a slabit 13 kg in 14 zile

| Crpmd a răspuns:

Eu cred ca nu asta e solutia pentru a slabibig grin... eu cred ca este important sa mananci sanatos. si sa faci sport. iti recomand sa faci macar seara aproximativ 50 de abdomene. daca poti mai mult. cu atat mai bine. Mananca fructe, nu grasimi...winking Bafta la slabit!