| valThina a întrebat:

Cat ar costa o consultatie la un chirurg (in spital) daca nu am asigurare de la casa d e asigurari, am 18 ani si inca sunt in liceu.consultatia ar fi pentru o posibila operatie de apendicita. si daca stiti unii buni din buzau si la c spital il/ii pot gasi.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu va costa nimic, elevii nu platesc consultatiile. Numai bine!

| valThina explică:

Am doctor de familie.si ca sa demonstrez ca ink sunt eleva trebuie sa iau o adeverinta d la scoala?