| AncutaM a întrebat:

Cat costa o consultatie la ORL?

Am citit aici http://alecia.ro/cat-costa-o-consultatie-orl/ ca o consultatie la orl costa del a 35 de lei. Mie personal mi se pare foarte putin si nu cred ca preturile mai sunt de actualiate.

A fost cineva recent la un medic orl (ma refer la un medic bun de la privat) si imi poate spune in mare cat ar costa o consultatie? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| iCappy a răspuns:

65 lei cel mai scump