| EvelynSch a întrebat:

Cat costa o radiografie panoramica ( la toti dintii ) pentru cei sub 18 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MedRex a răspuns:

Depinde unde ești și unde mergi. Există diferențe între clinicile dentare și laboratoarele radiologice. Prețurile sunt de la 50 în sus pentru toată lumea.

3 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

80-100 lei.

| Lola05 a răspuns:

Eu am dat 50 lei și am plătit preț întreg.

| Răzvi4Deni a răspuns:

Între 80-100 de lei!