| FuwaFuwa a întrebat:

Cat costa un aparat dentar cu doua arcade metalic fix?
Multumesc anticipatwinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheLordofSalem a răspuns:

Eu am doar sus si a costat 1700lei(17 milioane). Deci, in jur de 35 de milioane plus ca vei mai plati uneori si unele consultatii. Apoi iti va da sa porti doar noaptea un aparat. Iti mai da unele elastice.Va trebui sa ai perie pentru aparat dentar speciala( nu iti face griji se gasesti la farmacii si nu costa mult...in jur de 10 lei un set, eu nu prea o folosesc). Daca mai e nevoie sa iti faca si unele extractii depinde...vei ajunge undeva in jur de 40 de milioane.

| FuwaFuwa explică (pentru TheLordofSalem):

Multumesc de raspuns big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de medic ce prețuri practică.
Cel mai ieftin pleacă de la 500 ron.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| FemeiaPisică a răspuns:

Maxim pana in 4000 lei, de calitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Depinde acum, am avut o prietena care si-a pus si a costat-o cel putin 500 RON, dar cel mai ieftin, sunt aparate care sar peste 500 de RON.
Cu placere!
Te pup!

| CannbalCorpse a răspuns:

Si eu am avut dar al meu nu era fix, la cele fixze preturile incep de la 400 ron si ajung pana la 3000 ron happy
Craciun fericit si sper ca te.am ajutat.

| 8mariastar a răspuns:

2500 RON dar pretul poate varia de la o firma la alta