| HotinAlexandra a întrebat:

Cat costa un bbl, merita?, exista riscuri de la aceasta operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

La 19 ani corpul răspunde foarte bine la sport și alimentație corectă.

Dacă de la vârsta asta începi deja cu operații de ridicare a feselor, la 50 de ani ce-o să faci, îți instalezi airbag-uri?

| Bogdan0783 a răspuns:

Preturile variaza de la o clinica la alta, proceduri s-a.m.d. Daca merita sau nu tu esti singura care poate decide.

| painecuzahar a răspuns:

Muschii fesei pot creste cu sport, nu ai nevoie de o operatie atat de periculoasa care te face sa arati a orice, dar nu a om.