| Ingognito a întrebat:

Cat durează febra musculara ca nu mai pot?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

O zi, doua. Pune gheata intr-un prosop 30 de minute

4 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

Depinde de cat de obisnuit esti cu ea. Daca faci des sport o sa iti revii 80% in 2 zile. Daca nu, poate sa dureze si 4-5 zile. Incearca sa nu stai numa pe scaun si sa mananci niste ciocolata sau glucoza. Fa o baie sau dus cald daca te doare foarte tare, pentru ca o sa-ti calmeze muschii.
Peace out

| LoredanaS19 a răspuns:

Depinde de cat de tare ţi-ai fortat muşchii, poate dura pana la 5 zile dar depinde un funcţie de mişcarea pe care ai facut-o, roagă pe cineva sa iti faca un masaj acolo unde te doare, te va ajutahappy si pe viitor încearcă sa faci mai mult sport sa scapi de acele neplacerihappy multa sănătatehappy

| Regedesubmunte a răspuns:

Între 24 și 48 de ore!
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat