Întrebare recomandată | anita23anita a întrebat:

Cat mai este o ecografie abdominala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Depinde pentru ce anume te intereseaza.
Ecografia de abdomen superior (ficat, pancreas, rinichi, splina, stomac,) - 70 RON
Ecografia de abdomen inferior (organe genitale) - 60 RON
Ecografia abdominala totala (abdomen superior si inferior) - 110 RON
Ecografie de sarcina trimestrul I - 75 RON
Ecografie de sarcina trimestrul II/III - 120 RON
Ecografie tiroidiana Doppler color - 70 lei
Ecografie san unilateral Doppler color - 70 lei
Ecografie san bilateral Doppler color - 120 lei 96 LEI
Ecografie de parti moi (noduli, lipoame, formatiuni superficiale diverse, ganglioni) - fiecare regiune 70 lei
SURSA:http://www.echomed.ro/ecografii.html
Te pup!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde ce tip de ecografie abdominală...

Vezi diverse preţuri la linkul :
http://www.sanador.ro/policlinici/preturi/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 110 lei

| zDenYz a răspuns:

Buna o ecografie abdominala coasta 120 RON