| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Catelul meu a fost lovit de o masina la picior si il doare foarte rau.Pot sa ai dau o pastila de agocalmin ca sa ai mai treca.E bun agocalminul pentru dureri.Sau nu ebine.Pana merg la veterinar saracul suferasad.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, poti sa ii dai dar dai doua pnetru ca ei au altfel organismul in ceva bucatica de salam sa ii placa (cu apa nu beahee heeSi sa-l duci cat mai repede la veterinarhappyInsanatosire grabnicasad

| Mihai_Vlad_1998 explică (pentru anonim_4396):

Mshappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai_Vlad_1998):

Nu ai pentru ce, si apropo iti spun ceva nu spun sa mi-o dai mie dar este bine sa dai in general funda celui care te-a ajutathappy